BASEBETON PLUS

Pohodlne aplikovateľný produkt od Doby kamennej

Hotový betónový materiál pre váš projekt

  • jeden materiál pre obe vrstvy

  • prirodzene vodotesný

  • vhodný na steny aj podlahy

  • jedinečné farby Basebetonu Plus

basebeton-plus-solid-xtreme

Materiál pripravený na okamžité použitie

Bezšvový a vodotesný, vhodný do kuchýň a kúpeľní

Použiteľný na akýkoľvek povrch bez nutnosti búracích prác

Dostupný vo viac ako 60 originálnych farbách

Perfektný výsledok v 5 krokoch!

basebeton_plus_logo

Basebeton Plus je hotový betónový materiál s mikronizovaným kremeňom určený na podlahy a steny v suchých aj vlhkých priestoroch. Tento variant mikrocementu sa nanáša rovnako ako Basebeton v dvoch vrstvách, ale na rozdiel od Basebetonu sa Basebeton Plus nanáša ako jediný materiál.

Pred položením prvej vrstvy musí byť povrch čistý, hladký a zbavený prachu. Akékoľvek nerovnosti treba pred aplikáciou Basebetonu Plus odstrániť. Ak ho aplikujete v novej kúpeľni na povrchy, ktoré sú v priamom kontakte s vodou, je potrebné dodržať všetky platné predpisy spojené s hydroizoláciou. V prípade aplikácie na starú dlažbu s funkčnou hydroizoláciou, nie je aplikácia hydroizolácie potrebná.

Farebné odtiene Basebetonu Plus

Basebeton Plus sa dodáva v rovnakých odtieňoch ako Basebeton Original. Neviete si nájsť ten správny odtieň pre svoj projekt? Nech sa páči, ponúkame vám 60 originálnych odtieňov Basebetonu. Je to stále málo? Váhate? Ponúkame vám aj niektoré odtiene z RAL a NCS vzorkovníkov. Vytvorte si moderný a prirodzený vzhľad mikrocementu pre svoj domov.

BASEBETON PLUS

Basebeton Plus je mikrocement pripravený na okamžité použitie. Je vhodný na použitie v suchých aj vlhkých vnútorných priestoroch. Nanáša sa v dvoch vrstvách, pričom každá má rovnakú štruktúru.

Aplikovaným povrchom dodáva veľmi prirodzený a elegantný vzhľad bez ohľadu na to, či ho použijete na steny, podlahy alebo schody. Vzhľad tohto mikrocementu je pokojnejší ako vzhľad Basebetonu Original. Konečný  výsledok má však všetky výhody mikrocementu s povrchovou úpravou, ktorá je podobná leštenému betónu.

Basebeton Plus je praktický mikrocement od Doby kamennej.

Nákupný košík
Návrat hore