BASEBETON SOLID

Mikrocement pripravený na okamžité použitie. Je ľahko spracovateľný a aplikovateľný.

Je to pevnejší mikrocement, čím je vhodnejší na povrchové úpravy podláh.

  • tvrdší a pevnejší

  • dostupný v 22 prírodných odtieňoch

  • vodotesný

  • pevný mikrocement s prírodným vzhľadom

basebeton-plus-solid-xtreme

Vrstva Basebeton Solid – Basa je z dvoch zložiek

Vhodný najmä na podlahy

Vodotesný sám o sebe

Dostupný v 22 odtieňoch

Perfektný výsledok s Basebeton Solid
v 6 krokoch!

Videonávod

basebeton_solid_logo

Basebeton Solid je tvrdšia varianta mikrocementu. Pri jeho aplikácií môžete postupovať rovnakým spôsobom ako pri bežnom variante Basebetonu. Jedinou zmenou je, že prvá vrstva Solid Basa je verzia na epoxidovej báze, takže pred aplikáciou treba obe zložky spolu dobre premiešať.

Farebné varianty Basebetonu Solid

Je dostupný v mnohých farebných prevedeniach. Môžete si vybrať z 21 originálnych odtieňov, ale aj z niektorých odtieňov RAL a NCS. Ak sa vám to zdá málo, tak Basebeton Solid je na požiadanie dostupný aj v rovnakých farbách ako Basebeton Original. Basebeton Solid s mikronizovaným kremeňom vytvára prirodzený a moderný vzhľad betónu, ktorý sa bude hodiť ku každému projektu.

BASEBETON SOLID

Top produkt pre podlahovú úpravu od Doby kamennej

Tento typ mikrocementu je obzvlášť pevný a vhodný najmä na podlahy. Je to tvrdšia varianta Basebetonu Original. Produkt je vodotesný aj bez povrchových úprav. Pri prvej vrstve použite Basa a pri druhej Sense. Prvá vrstva Solid Basa je verzia na epoxidovej báze, takže pred aplikáciou treba obe zložky spolu dobre premiešať.

Aplikácia je možná na podlahy v ktorejkoľvek miestnosti vášho projektu, vo vlhkom aj suchom prostredí. Je vhodný na povrchovú úpravu podláh v obytných, ale aj kancelárskych priestoroch.

Nákupný košík
Návrat hore