Vďaka Basebetonu môžete vašim stenám, podlahám a nábytku dodať robustný betónový vzhľad

Basebeton je okamžite pripravený na použitie a jeho aplikácia je rýchla a jednoduchá. Môže sa použiť v akejkoľvek miestnosti a je dostupný v širokej škále farieb.

Basebeton je bezproblémový a vodotesný, čím je vhodný pre kúpeľne, kuchyne a toalety. Už máte stenu alebo podlahu obloženú dlaždicami? To nie je problém. Môže byť aplikovaný priamo na už existujúcu dlažbu. Takto rýchlo vytvoríte štýlovú a hygienickú podlahu či stenu bez vykonania akýchkoľvek demoličných prác. Umývanie bude odteraz gombička.

Chceli by ste mať Basebeton v ďalších miestnostiach? Výborný nápad! Je dostupný v mnohých odtieňoch, takže určite sa nájde odtieň hodiaci sa k štýlu vášho interiéru. Siahnite po svetlom škandinávskom alebo tmavom priemyselnom odtieni. Zvoľte si neutrálny prírodný odtieň alebo živú farbu. V priebehu troch hodín bude váš dom znovu ako nový.

Ste profesionálny aplikátor a chceli by ste sa lepšie zoznámiť s Basebetonom? Zapíšte sa k nám na školenie alebo si s nami dohodnite schôdzku, na ktorej preberieme možnosti vášho projektu.

Nákupný košík
Návrat hore