BETON CIRÉ

Autentický elegantný betónový vzhľad

Beton Ciré Original je jemný, flexibilný a vysoko trvácny materiál, ktorý má autentický vzhľad. Môžete ho aplikovať v akejkoľvek miestnosti vášho domu.

  • autentický mikrocement s francúzskym nádychom

  • vhodný na steny aj podlahy

  • odolný proti vlhkosti, teda vhodný pre kúpeľne a kuchyne

  • dostupný v 42 prírodných odtieňoch

beton-cire

Robustný, autentický, s jemným francúzskym nádychom

Vodotesný a bezspojový, a teda vhodný pre vlhké miestnosti

Dostupný v 42 prírodných odtieňoch: vždy tá správna farba pre váš interiér

Vhodný na steny aj podlahy do akejkoľvek miestnosti vášho domu

Perfektný výsledok v 7 krokoch!

FARBY PRE BETON CIRÉ ORIGINAL

Beton Ciré Original je dostupný v 42 prírodných odtieňoch. Chceli by ste získať inšpiráciu a osobne vidieť, ktorá farba by najlepšie pasovala k štýlu vášho interiéru? Vedzte, že ste vítaný v našom showroome Doby kamennej.

Rozhodne. Beton Ciré dodá vašej kúpeľni, toalete či kuchyni štýlový a moderný finálny vzhľad a navyše sa zbavíte všetkých spojov a škár. Tým sa tieto miestnosti stanú veľmi hygienickými.

Áno. Môžete ho použiť na akomkoľvek mieste vo vašom dome, či už na steny alebo podlahy. Úžasný vzhľad vytvoríte aj vtedy, keď aplikujete Beton Ciré na stôl či iný nábytok. Podlahy z Beton Ciré sú moderné, štýlové a veľmi praktické. Sú hygienické a nenáročné na údržbu, pretože sú odolné proti poškriabaniu, opotrebovaniu a sú vodotesné.

Áno, pokiaľ sú dlaždice pevne pripevnené a rovné.

Povrch vyrovnajte, vyčistite a zbavte prachu. Či a ako by ste povrch mali zarovnať a aká predpríprava sa vyžaduje závisí od podkladu. Pozrite si náš manuál alebo nás požiadajte o radu. Po vyrovnaní a vyčistení od prachu a nečistôt aplikujte základný náter MCG Primer. Ak máte savý podklad, základný náter je potrebné zriediť s vodou 1:1. Pri podlahách, z dôvodu stability, vždy použite epoxid.

Použite akúkoľvek excentrickú brúsku a brúsny papier so zrnitosťou P80-P120. Robte to jemne a nebrúste na jednom mieste príliš dlho. Vyhnete sa tak holým škvrnám.

Použite penový maliarsky valček a nechajte impregnačný prostriedok schnúť 12 hodín.

Použite valček s krátkym vlasom a rovnomerne aplikujte lak, aby ste predišli vytvoreniu pruhov. Poriadne nechajte vysušiť a potom aplikujte druhú vrstvu.

Doba kamenná má dve varianty beton ciré: Basebeton a Beton Ciré Original. Basebeton je už pripravený na použitie, má o trochu viac vzoru a je dostupný vo viacerých farbách.

20 kilogramov Beton Ciré Original je dostatočné množstvo na 10 metrov štvorcových.

NAJČASTEJŠIE KLADENÉ OTÁZKY

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku? Prosím, kontaktujte nás. S radosťou vám pomôžeme.

+421 907 741 767

info@dobakamenna.sk

+421 915 387 860

Nákupný košík
Návrat hore