OXIDESTUC

Dodá vášmu interiéru kovový lesk

Dekoračná oxidová omietka dodá vašej stene a nábytku kovový efekt, a tak vytvorí vo vašom priestore elegantný a očarujúci vzhľad.

  • metalický betónový štuk s luxusným vzhľadom

  • vhodný na steny a nábytok

  • stupeň lesku si určíte sami

  • dostupný v 6 metalických farbách

oxidestuc

Luxusný vzhľad interiéru, dodá mu pôvab a lesk

Vhodný najmä na steny

Dostupný v 6 metalických farbách, ktoré sa hodia do každého interiéru

Produkt pripravený na rýchle a jednoduché použitie

Perfektný výsledok v 5 krokoch!

Videonávod

Farby Oxidestucu

Každá doba určuje nové trendy a my kráčame s ňou. Doba kamenná si pre vás preto pripravila šesť moderných odtieňov, ktoré v tejto dobe určujete práve vy. Nestačí si iba vybrať odtieň, ktorý bude na prvý pohľad zaujímavý, ale ktorý vás aj poteší. Páči sa vám drsnosť a chlad prírody? Vyberte si hliník alebo oceľ. Ste romantik s citom pre krásu? Zlato a meď je to pravé pre vás. V neposlednom rade sme pre tých, čo radi spomínajú na staré časy a milujú jesenné prechádzky prírodou, pripravili bronz a hrdzu.

Ak si však nie ste istý, ktorý odtieň je pre vás ten najmilší, radi vám predstavíme každý jeden z nich. Navštívte showroom Doby kamennej a rozhodovanie bude hneď jednoduchšie.

Pre takéto miestnosti ho neodporúčame. V podstate to je možné v prípade, že stena neprichádza do priameho kontaktu s vodou. Máme však produkty, ktoré sú oveľa vhodnejšie pre vlhké miestnosti. Odporúčame vám zvoliť si Basebeton alebo Beton Ciré Originale.

Oxidestuc vám odporúčame používať iba na steny v suchých miestnostiach. Produkt je príliš náchylný na škrabance, čo je pri podlahách nežiadúce.

Môžete si zvoliť zo šiestich fantastických metalických farieb: zlatá, hliníková, medená, bronzová, hrdzavá a oceľová.

Áno. Miera, v akej ho zbrúsite alebo vyleštíte, určuje konečný lesk. Metalický efekt taktiež závisí od náteru, ktorý použijete (t.j. od povrchovej vrstvy). Napríklad Basic Wax je lesklejší ako Basic Coat. Umožní vám to rozhodnúť sa, ktorý finálny náter bude najviac pasovať k vášmu interiéru.

Samozrejme. Ste srdečne vítaný v našom showroome Doby kamennej (ukážková miestnosť). Uvidíte tam rozličné farby a lesky na veľkých vzorkovníkoch, ktoré dodávajú oveľa lepší dojem ako tie malé.

Oxidestuc môžete aplikovať na takmer akýkoľvek podklad, dokonca na už existujúce dlaždice. Ušetrí to množstvo demoličných prác. Uistite sa, že je povrch rovný, čistý a bez prachu a aplikujte dva nátery Ecohechtu. Nechajte schnúť 24 hodín.

Použite vibračnú brúsku. Zvoľte brúsny papier so zrnitosťou P120. Ecohecht jemne zbrúste.

Áno, ale Oxidestuc je v skutočnosti príliš pekný na to, aby ste naň maľovali. Stále nad tým rozmýšľate? Podklad bude potrebovať predprípravu. V takom prípade tam po maľovaní ešte možno uvidíte mikrocementovú štruktúru.

Nepoužívajte univerzálne čističe, ale údržbovú sadu od Doby kamennej. Utrite povrch vlhkou handrou. Špina sa na nátere nedrží pevne, takže drhnutie nie je potrebné. Nikdy nepoužívajte chlór ani bielidlo, keďže tieto produkty by vám zničili povrchovú vrstvu (teda omietku).

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

V prípade ďalších otázok nás prosím kontaktujte, radi vám odpovieme.

+421 907 741 767

info@dobakamenna.sk

+421 915 387 860

Nákupný košík
Návrat hore