BASEBETON

Všestranný pomocník pripravený na použitie

Mikrocementová zmes, ktorá je už pripravený na použitie. Je vhodný na podlahy, steny, nábytok a dostupný v mnohých farbách.

  • robustný priemyselný betónový vzhľad

  • vhodný na steny a podlahy

  • odolný voči vlhkosti, vhodný aj do kúpeľne a kuchyne

  • dostupný v štandardných farbách, RAL a NCS

Mikrocement - basebeton

Produkt pripravený na použitie: môžete s ním ihneď začať pracovať

Vodotesný a bez fúg a škár, čiže vhodný aj pre vlhké miestnosti

Vhodný na akýkoľvek povrch, dokonca aj na starý keramický obklad

Dostupný v 64 štandardných farbách a aj v niektorých RAL a NCS odtieňoch

Perfektný výsledok s Basebeton v 5 krokoch!

Videonávod

basebeton-plus-solid-xtreme
basebeton_plus_logo

Basebeton Plus

Hotový materiál pre obe vrstvy

Basebeton Plus je, rovnako ako Basebeton, produkt už pripravený na okamžité použitie. Kdežto pri obyčajnom Basebetone aplikujete prvú vrstvu basa a druhú vrstvu sense, v tomto prípade aplikujete vrstvu Basebeton Plus dvakrát. Šikovný produkt v jednom vedre!

basebeton-plus-solid-xtreme
basebeton_solid_logo

Basebeton Solid

Náš extra pevný produkt na podlahy

Basebeton Solid je tvrdšia verzia Basebetonu. Táto verzia betónovej omietky môže byť aplikovaná rovnakým spôsobom ako obyčajný Basebeton, akurát že je na báze epoxidu. Jediná extra vec, ktorú musíte spraviť je, že k Basa pridáte komponent B.

basebeton-plus-solid-xtreme
basebeton_xtreme_logo

Basebeton Xtreme

Záverečná vrstva na podlahy aplikovateľná v priemyselných/pracovných oblastiach

Basebeton Xtreme je naša najpevnejšia záverečná vrstva na podlahy. Tento betónový produkt je rovnaký ako Basebeton až na to, že v tejto verzii Basa aj Sense obsahujú komponent. Vzhľad Basebetonu Xtreme je robustnejší: perfektný pre pohostinstvo alebo maloobchod

basebeton-paint
basebeton_paint_logo

NOVINKA

Basebeton Paint

Jednoduchá imitácia mikrocementu

Basebeton Paint je farba, s ktorou si na stene ľahko vytvoríte efekt mikrocementu. Nie je nutné použitie hladítka a ani špeciálna znalosť aplikácie mikrocementu. Stačí použiť robustný štetec 3 x 14 cm.

FARBY BASEBETONU

Basebeton je produkt pripravený na použitie, ktorý je dostupný v 64 štandardných farbách, ale aj niekoľkých RAL odtieňoch. Bude teda perfektne pasovať k štýlu vášho interiéru. Máte stres z výberu? S radosťou vám poradíme. Jednoducho nás kontaktujte – bez záväzkov.

Áno. Basebeton je bezproblémový a vodotesný. Perfektne sa hodí do vašej kúpeľne, kuchyne či toalety.

Áno. Basebeton je vysoko trvácny a odolný proti opotrebovaniu. Podlaha z Basebetonu je bezproblémová. Je vodotesná, a preto vhodná pre akúkoľvek miestnosť: kúpeľňu, kuchyňu, obývačku alebo toaletu. Basebeton je oveľa hygienickejší ako dlaždice, pretože nemá spoje.

Basebeton je multifunkčný. Môžete ho použiť ako náter na nábytok, na pevný pracovný povrch v kuchyni či kancelárii alebo ním môžete dodať moderný vzhľad vášmu schodisku či bytovým doplnkom. S Basebetonom môžte upustiť uzdu vašej fantázie.

Áno a ušetrí vám to množstvo demoličných prác. Podklad však musí byť rovný a stabilný. Najskôr vyrovnajte podklad a až potom aplikujte mikrocement. Týmto spôsobom si rýchlo vytvoríte štýlovú stenu či podlahu s úžasným betónovým vzhľadom.

Basebeton poskytujeme v 64 rozličných odtieňoch, alebo môžeme Basebeton zamiešať do takmer akéhokoľvek RAL alebo NCS odtieňa. Nie ste si istý, ktorá farba je tá správna? Neváhajte nás požiadať o radu alebo si objednajte vzorkovník.

Potrebujete približne jeden kilogram basa/sense na jeden meter štvorcový.

Použite priemyselný vysávač.

Povrch vyrovnajte, vyčistite a zbavte prachu. Či a ako by ste povrch mali zarovnať a aká predpríprava sa vyžaduje závisí od podkladu. Pozrite si náš manuál alebo nás požiadajte o radu. Ako základný náter použite MCG Primer. Máte savý podklad? Zrieďte základný náter MCG s vodou 1:1.

NAJČASTEJŠIE KLADENÉ OTÁZKY

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku? Prosím, kontaktujte nás. S radosťou vám pomôžeme.

+421 907 741 767

info@dobakamenna.sk

+421 915 387 860

Nákupný košík
Návrat hore