BASEBETON

Všestranný pomocník pripravený na použitie

Mikrocementová zmes, ktorá je už pripravený na použitie. Je vhodný na podlahy, steny, nábytok a dostupný v mnohých farbách.

  • robustný priemyselný betónový vzhľad

  • vhodný na steny a podlahy

  • odolný voči vlhkosti, vhodný aj do kúpeľne a kuchyne

  • dostupný v štandardných farbách, RAL a NCS

Mikrocement - basebeton

Produkt pripravený na použitie: môžete s ním ihneď začať pracovať

Vodotesný a bez fúg a škár, čiže vhodný aj pre vlhké miestnosti

Vhodný na akýkoľvek povrch, dokonca aj na starý keramický obklad

Dostupný v 64 štandardných farbách a aj v niektorých RAL a NCS odtieňoch

Perfektný výsledok s Basebeton v 5 krokoch!

Videonávod

FARBY BASEBETONU

Basebeton je produkt pripravený na použitie, ktorý je dostupný v 64 štandardných farbách, ale aj niekoľkých RAL odtieňoch. Bude teda perfektne pasovať k štýlu vášho interiéru. Máte stres z výberu? S radosťou vám poradíme. Jednoducho nás kontaktujte – bez záväzkov.

Áno. Basebeton je bezproblémový a vodotesný. Perfektne sa hodí do vašej kúpeľne, kuchyne či toalety.

Áno. Basebeton je vysoko trvácny a odolný proti opotrebovaniu. Podlaha z Basebetonu je bezproblémová. Je vodotesná, a preto vhodná pre akúkoľvek miestnosť: kúpeľňu, kuchyňu, obývačku alebo toaletu. Basebeton je oveľa hygienickejší ako dlaždice, pretože nemá spoje.

Basebeton je multifunkčný. Môžete ho použiť ako náter na nábytok, na pevný pracovný povrch v kuchyni či kancelárii alebo ním môžete dodať moderný vzhľad vášmu schodisku či bytovým doplnkom. S Basebetonom môžte upustiť uzdu vašej fantázie.

Áno a ušetrí vám to množstvo demoličných prác. Podklad však musí byť rovný a stabilný. Najskôr vyrovnajte podklad a až potom aplikujte mikrocement. Týmto spôsobom si rýchlo vytvoríte štýlovú stenu či podlahu s úžasným betónovým vzhľadom.

Basebeton poskytujeme v 64 rozličných odtieňoch, alebo môžeme Basebeton zamiešať do takmer akéhokoľvek RAL alebo NCS odtieňa. Nie ste si istý, ktorá farba je tá správna? Neváhajte nás požiadať o radu alebo si objednajte vzorkovník.

Potrebujete približne jeden kilogram basa/sense na jeden meter štvorcový.

Použite priemyselný vysávač.

Povrch vyrovnajte, vyčistite a zbavte prachu. Či a ako by ste povrch mali zarovnať a aká predpríprava sa vyžaduje závisí od podkladu. Pozrite si náš manuál alebo nás požiadajte o radu. Ako základný náter použite MCG Primer. Máte savý podklad? Zrieďte základný náter MCG s vodou 1:1.

NAJČASTEJŠIE KLADENÉ OTÁZKY

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku? Prosím, kontaktujte nás. S radosťou vám pomôžeme.

+421 907 741 767

info@dobakamenna.sk

+421 915 387 860

Nákupný košík
Návrat hore