KANCELÁRSKE A OBCHODNE PRIESTORY

Štýlové

Hygienické

Odolné

Kľúčom k úspešnému podnikaniu je vytvorenie príjemnej atmosféry pre všetkých.

To je dôvod, prečo chcete mať krásne dokončené steny a podlahy vo svojom štýlovom interiéri. Mikrocement je fantastická voľba. Máte reštauráciu s otvorenou kuchyňou? Jednoducho rozšírte betónový vzhľad vašej kuchyne do jedálenského kúta. Vlastníte obchod? Žiadny problém ani ak k vám chodí veľa zákazníkov. Mikrocement je odolný a veľmi ľahko sa udržiava v čistote.

Vhodný pre kancelárske priestory a maloobchod

Nižšie uvedené produkty sú vhodné pre vaše podnikanie. Sú vysoko odolné a vďaka bezproblémovej aplikácií sú praktické a hygienické. Treba si však vybrať správny produkt pre konkrétne miesto.

Odolný a praktický

Často vyťahujete a znova skovávate stoličky vo vašom podniku, máte hustú „premávku” ľudí a chceli by ste dosiahnuť efektívne čistenie? Toto je naozaj možné! Len sa uistite, že ste vybrali správne produkty.

Pohostinstvá a mikrocement? Pre mnohých nepredstaviteľná vec. Pre nás nie. Vyberte si na podlahu Basebeton Solid alebo Basebeton Xtreme. Potrebujete ochrániť a oživiť aj steny? V tom prípade môžete použiť všetky produkty od Doby kamennej. Ktorý produkt si vyberiete, závisí najmä od vašich farebných želaní a priestoru, ktorý chcete premeniť. Či už to bude kancelária, reštaurácia alebo obchod, prostredie vášho podnikania bude vždy kľúčom k vášmu úspechu…

Ak si nie ste istý a máte otázky, zavolajte nám alebo nás navštívte v showroome Doby kamennej. Odpovieme vám na všetky vaše otázky.

Úkážky použítia

Nákupný košík
Návrat hore