Kuchyne a jedálenské priestory

Zaručené bezpečné použitie pri kontakte potravinami.

Na pracovné dosky

Ľahká aplikácia

Mikrocement v kuchyni, je to vôbec možné?

Či už zariaďujete novú kuchyňu alebo vaša stará kuchyňa potrebuje malú zmenu, s mikrocementom to bude tá správna voľba.
Stačí si len predstaviť, ktoré miesto vo vašej kuchyni chcete mikrocementom oživiť. Aplikovať ho môžete prakticky na čokoľvek: steny, podlahy či nábytok. Stačí len použiť správny penetráčný náter a zmes špeciálneho cementového prášku, živice a pigmentu, ktorá premení každú plochu v kuchyni na jedinečnú a originálnu.

Správné produkty pre vašu kuchyňu

Podlaha je a vždy bude špecifický podklad. Rovnako ako stena za vašou kuchynskou doskou alebo samotná kuchynská doska. Na tieto tri kuchynské plochy je nutné použiť rovnako špecifické materiáli, ako sú Basebeton a Beton Ciré. Pevnosť, odolnosť a vodotesnosť sú tri vlastnosti, ktoré musí materiál spĺňať, aby tieto tri plochy nemali len jedinečný dizajn, ale aj dokonalú funkčnosť.

Máte aj vy pocit, že vašej kuchyni alebo jedálenskému priestoru stále niečo chýba?

Na to tu máme Oxidestuc, Stuccopuro a Sichtbeton.

Niekedy nestačí, aby ste vaše steny len pretreli farbou. Každá dobrá gazdiná má svoj vlastný vkus, a to nielen pri varení. Steny, ktoré nie sú v priamom kontakte s vodou viete pretvoriť týmito materiálmi na moderné a elegantné povrchy. Stačí sa len rozhodnúť pre ten správny dizajn, ktorý spolu s nábytkom dodá vašej kuchyni jedinečnosť.

Oxidestuc – moderný- s kovovým, zlatým či hrdzavejúcim efektom 
Stucopuro – rustikálne- s matným povrchom podobným betónu
Sichtbeton – industriálny – s vzhľadom čerstvo naliateho betónu

Chcete poradiť?

Dobrá rada je nad zlato. Často si kladiete v tejto miestnosti otázky ohľadom varenia? A teraz máte kopec otázok, čo s tou miestnosťou? Od toho sme tu predsa my, aby sme vám poradili a prípadne ukázali krásy a výhody mikrocementu. Preto neváhajte a kontaktujte nás. My vás radi privítame v našom showroome Doby kamennej.

Úkážky použítia

Nákupný košík
Návrat hore