Kúpeľne

Bez švov a škár

Ľahko sa čistí a dezinfikuje

Hygienickejšie priestory

Je mikrocement vhodný aj do kúpeľne?

Túto otázku počúvame často. Odpoveď znie ÁNO. Existujú však dve požiadavky, ktoré musia byť dodržané. Prvá je: vybrať si ten správny produkt a druhá: aplikovať ho profesionálne. Obidve sú veľmi dôležité a ani jedna sa bez druhej nezaobíde. Ak však splníte tieto požiadavky, budete mať krásnu kúpeľňu alebo sprchový kút, ktorý je navyše aj veľmi praktický. A keďže tu nie sú žiadne švy ani škáry, bude vaša kúpeľňa vyčistená rýchlo a jednoducho.

Top produkty do vašich kúpeľní

Nižšie nájdete produkty, ktoré odporúčame použiť v kúpeľniach.

Sanitárne zariadenia a kúpeľne

Čo už sme spomenuli: stena alebo podlaha vo vašej kúpeľni vyrobená z mikrocementu si vyžaduje výber správneho produktu a správny spôsob aplikácie.

Dá sa ľahko aplikovať na už existujúce dlaždice. Čo sa týka produktov na vaše steny a podlahy v kúpeľni, použite Basebeton alebo Beton Ciré. Tie sú úplne vodotesné.

Produkty Sichtbeton a Oxidestuc sú vhodné na steny v toaletách alebo v kúpeľniach, kde nedochádza k priamemu kontaktu s vodou. Tieto produkty nie sú vhodné do sprchových kútov alebo na podlahy. Je to preto, že materiáli nie sú tak vodotesné a majú otvorenejšiu štruktúru. Ak však skombinujete tieto produkty s naším  mikrocementom, keramickými dlaždicami či prírodným kameňom, získa vaša kúpeľňa aj toaleta moderný a elegantný vzhľad.

Ponúkame bezplatné a nezáväzné poradenstvo

Ak máte otázky, na ktoré potrebujete odpovede, sem s nimi! S mikrocementom v kúpeľniach máme bohaté skúsenosti a radi vám povieme viac. Ak si netrúfate mikrocement aplikovať sami, požiadajte o realizáciu aplikátora alebo štukatéra. Ak nikoho nepoznáte, zavolajte a my vám poskytneme realizátora.

Chápeme, že by ste potrebovali poradiť alebo vidieť náš mikrocement v skutočnosti. Nech sa páči… Radi vás privítame v našom showroome.

Úkážky použítia

Nákupný košík
Návrat hore