OBÝVAČKY

Vhodné na podlahové kúrenie

Odolné proti škvrnám

Pre každý štýl interiéru

Kde všade môžem aplikovať mikrocement?

Otázka, ktorá má jednoduchú odpoveď: KĎEKOĽVEK. Mikrocement je vhodný do všetkých miestností vo vašej domácnosti. Na steny a podlahy, ale aj na bytové doplnky, schody, parapety či krby. Mikrocement je možné aplikovať na takmer akýkoľvek podklad, takže buďte kreatívny  a poďte do toho! /Najprv si však prečítajte návod!/

Vhodné do obývačiek a všetkých obytných priestorov

Všetky produkty z nášho sortimentu je možné použiť v obytných priestoroch. Prečítajte si špecifikácie produktu a vyberte si.

Máte podlahu, ktorej niečo chýba? Časy, keď bola moderná a krásna, sú preč?

Stačí ju skryť pod tenkú vrstvu mikrocementu – aj keď máte podlahové kúrenie.

Krbová rímsa zo sedemdesiatych rokov? Na stenách stále to isté? Neviete, čo s tým?

Aj to sa dá ľahko zmeniť. Vylepšite to našimi materiálmi Doby kamennej a získajte konkrétny vzhľad. Stačí, aby bol povrch hladký a aby ste použili správny základný náter.

Aký mikrocement použiť v obytných priestoroch?

Na podlahy by ste mali použiť Basebeton alebo Beton Ciré. Sú pevné, odolné a vodotesné. Na steny sú vhodné všetky materiáli od Doby kamennej, stačí si len vybrať odtieň a štruktúru. Chcete kovový povrch? Potom použite Oxidestuc! Sichtbeton dodáva stenám vzhľad čerstvo naliateho betónu. Presný odtlačok prefabrikátu! Chcete zmeniť vzhľad vášho krbu? Vyberte si Basebeton, Sichtbeton alebo Oxidestuc. Prekryte nimi iba tú časť, ktorá neprichádza do priameho kontaktu s otvoreným ohňom.

Neviete sa rozhodnúť?

To je pochopiteľné! Existuje totiž toľko možností a farieb. Preto vás radi pozývame na návštevu nášho showroomu Doby kamennej. Kontaktujte nás a dohodnite si stretnutie.

Úkážky použítia

Nákupný košík
Návrat hore