SPÁLNE

Praktické aj do detskej izby

Dostupné v mnohých farbách a tónoch

Hypoalergénne

Nebudem vo svojej spálni s mikrocementom pociťovať chlad a pochmúrnosť? NIE NEBUDETE!

V prvom rade si treba predstaviť, kde všade ho chcete použiť. Hlavné je, že si môžete vybrať z množstva teplých a prírodných odtieňov. Keďže ho môžete aplikovať na akýkoľvek systém podlahového vykurovania, zameňte ho za svoj starý koberec či zničenú plávajúcu podlahu. Aj starú maľovku na stenách alebo kvetinové tapety, ktoré už dávno vybledli, viete premeniť na niečo teplé a útulné. Tak v akej atmosfére sa vám bude spať lepšie? Verte nám: obklopený mikrocementom sa budete cítiť len lepšie.

Vhodné do spální či detských izieb

Všetky produkty z nášho sortimentu sú vhodné do spální a detských izieb. Prečítajte si špecifikácie produktu a vyberte si.

Ideálny pre váš spánok.

Možno vás prekvapuje, že mikrocement alebo mikrobetón je ideálny do vašich spální.

Je to hlavne preto, že je nenáročný na údržbu, ľahko ho vyčistíte vysávačom a zotriete mopom. Zároveň je hypoalergénny, vďaka čomu je hygienický. Len si spomeňte, koľko prachu sa nahromadí v kobercoch alebo pod postelou. Okrem toho je odolný proti škvrnám a má odolnosť aj proti vonkajším agresiám. Vďaka tomu je obzvlášť praktický v detských izbách.

Ktorý mikrocement je vhodný do spálne?

Na podlahy použite Basebeton alebo Beton Ciré. Majú vysokú pevnosť, sú odolné proti opotrebovaniu a sú vodotesné.

Basebeton a Beton Ciré dodajú vašim stenám peknú štruktúru. Hľadáte kovový efekt? Potom použite Oxidestuc. Sichtbeton dodá vaším stenám vzhľad čerstvo odliateho betónu. Presný odšalovaný prefabrikát!

Aj poškodené pracovné dosky na písacích stoloch alebo parapety v detských izbách môžu byť upravené mikrocementom a špeciálnym náterom. Rovnakými produktami môžete aj svojmu schodisku dodať robustný betónový vzhľad.

Potrebujete poradiť?

Keďže existuje toľko variantov a farieb, chápeme, že radi uvítate akúkoľvek radu. Preto vás srdečne pozývame na návštevu nášho showroomu Doby kamennej, aby ste sa  nechali inšpirovať. Zavolajte nám a dohodnite si stretnutie.

Úkážky použítia

Nákupný košík
Návrat hore